Timea Trajtelová je kvalitná značka, ktorá nikdy nesklame. Najnovšie sa objavila v motivačnom videu projektu Ži svoj sen a opäť sa je v ňom na čo pozerať. 🙂

Krásna slovenská fitnesska Timea Trajtelová je súčasťou nového videa projektu Ži svoj sen, na čele ktorého stojí 41-ročný fitness tréner a výživový poradca Ladislav Jankovič aka Jankowitch. Okrem nej však vo videu možno vidieť aj ďalších športovcov, konkrétne majstra sveta v kulturistike Milana Obořila a najlepšieho českého strongmana Jiřiho Tkadlčíka.

Cieľom videa je motivovať nielen ľudí, ktorí so športom začínajú, ale aj tých, ktorí sa mu venujú dlhodobo. “Naším cieľom je ukázať ľuďom platformu, ktorá im krok po kroku pomôže reálne nadobudnúť lepšiu kondíciu a zdravie celého tela,” prezradil L. Jankovič.

Video zobrazuje reálne podmienky športovcov a bolo situované na česko-poľské hranice, kde si so svojím sparing partnerom zatrénoval Jirko a na bratislavskú Kuchajdu, kde zase ukázala kus svojho športového umenia Timea. Spolu s Milanom však predviedli aj nejaké tie kúsky zo senického fitka. Spomínaní aktéri sa ale vo videu nepredstavujú len formou svojich tréningov, hovoria i o svojej motivácii a ceste za snom.

Projekt Ži svoj sen uzrel svetlo sveta aj vďaka podpore spoločnosti Arca Consulting a už teraz sľubuje ďalšie video, v ktorom ponúkne opäť niečo nové zo svojej dielne.

Foto: Facebook