Ahojte 🙂

Vo štvrtok 18. decembra sa v bratislavskom Randal Clube konala módna prehliadka úspešnej značky WTF factory, ktorú organizovala Runway Agency a teda Klaudia Fecková, ktorá odviedla naozaj skvelú prácu!

6 (2)Ja som tam bola spolu s módnou blogerkou a naším aktuálnym dievčaťom z ulice Ivankou Petrušovou a majiteľkou bižutérie Čačky Stankou Jánošíkovou. Pri vstupe nás privítali welcome drinky so Soňou Skoncovou na móle, ktorá celú akciu odmoderovala.

IMG_7780Po nej prišli na mólo nádherné modelky, ktoré odprezentovali módne kúsky značky WTF?!. Medzi nimi nechýbali ani napríklad také finalistky Miss z uplynulých rokov. Veru, bolo sa na čo pozerať. Nevedela som čo skôr obdivovať, či tie krásne dievčatá, alebo tie fascinujúce modely, ktoré mali na sebe.

10
98 Po skončení módnej prehliadky nasledovala párty, na ktorej vystúpili Twiinsky, Kali, Dominika Mirgová, Layla a iní. Keby ma neboleli nohy z opätkov, tak by som si aj zatancovala 🙂 Ale aspoň som si stihla spraviť zopár fotiek a samozrejme som nezabudla ani na vás a spravila vám video.

14 5 13 12 4 3 2 1 IMG_7779
foto: Michael Candrak / SLOVAK MANIAČKA