Home Dievčatá Slovak Maniačka fotila dievča z ulice

Slovak Maniačka fotila dievča z ulice

0
Slovak Maniačka fotila dievča z ulice

Pekný večer prajem 🙂 ,

Dnes som bola zase na Bratislavskom hrade, kde bola neskutočná zima a strašne fúkalo. Ako som spomínala v mojom prvom článku, pôsobím ako fotografka a tak som dostala za úlohu (veľmi príjemnú úlohu), nafotiť dievča z ulice. Tentokrát ňou je blogerka a Miss stredných škôl 2013 – Sweet Lady Lollipop – Ivanka Petrušová ( www.sweetladylollipop.com ). Nefotila som ju prvýkrát, takže spolupráca bola veľmi prirodzená a uvolnená. Teda až na tú zimu a vietor, ktoré sa nám to snažili sťažiť! Ešte doteraz mám skrehnuté prsty. Asi si budem musieť zaobstarať nejaké foto rukavice 🙂

fotka 1(13)

Teraz niečo o Ivanke. Je to mladá študentka žurnalistiky, ktorá pochádza zo Svitu, no kvôli škole teraz býva väčšinu času v Bratislave. Vyzná sa tu lepšie ako ja a musím pochváliť jej parkovacie schopnosti! Bola som svedkom naozaj skvelého parkovacieho manévru!

835C1046x
Tak Ivanka, čo by si o sebe povedala? 🙂

Som obyčajné dievča spod Tatier, ktoré miluje módu, varenie a cvičenie. Zbožňujem cestovanie, spoznávanie nových ľudí a tanec. Plynule rozprávam (okrem toho svojho) 2 jazykmi a ďalšie dva sa učím, pretože by som raz rada precestovala svet!

Za čo si na seba najviac hrdá?

Myslím, že som pomerne mladá na to, aby som mohla hovoriť o hrdosti, no teší ma, že robím veci, ktoré ma napĺňajú, ktoré inšpirujú ľudí okolo a nevidia sa každý deň.

A čo sa týka lásky, ako si na tom? 🙂

Už viac ako rok som zamilovaná do muža môjho života.

Nebudem už viac predbiehať, celý rozhovor s Ivankou si pozriete v decembrovom čísle Slovak Man Magazín, ktorý vyjde už čoskoro! 😉

A video sme robili, keď sme už boli celkom premrznuté, tak berte na nás ohľad prosím 0:)