Možno si niektorí naši pozornejší fanúšikovia všimli, že v uplynulých dňoch sa naša Facebooková stránka premenovala zo „Slovak Man Magazín“ na „Manmagazin.sk“. Prečo sa to vlastne stalo a čo je za tým?

Možno niektorí viete, možno niektorí nie – počas roka 2014 sme vydávali časopis s názovom SLOVAK MAN. Áno taký ten papierový magazín, ktorý vychádzal 1x mesačne. Všetky naše papierové vydania si môžete v elektronickej forme prečítať tu: http://www.manmagazin.sk/elektronicka-verzia/

1550891-4e8a5a

Nakoľko od začiatku roka 2015 fungujeme už čisto iba ako webový / online magazín, postupne sme sa začali zaoberať myšlienkou premenovania na jednoduchší názov a vybrali sme ManMagazin.sk. Postupne sme zmenili názov, logo, doménu a všetko sa to dovŕšilo v týchto dňoch premenovaním aj Facebookovej stránky.

617

Pri tejto príležitosti chceme celá redakcia poďakovať najmä našim verným čitateľom, ktorých na náš online magazín chodí denne niekoľko desiatok tisíc. Bez vás by sme neboli tam, kde sme teraz a nemohli si dovoliť to čo robíme teraz. Detský sen, ktorý začal niekedy veľmi dávno v detskej izbe nášho šéfredaktora sa postupnými krokmi a pádmi začal premieňať na realitu.

Ondrej
Slávka
Jakub
Rado
Alabuk

 

 

 

 

Andrej & Miška
Zuzu
PeKo
Bruno
Marko

 

 

 

 

Dnes sa ManMagazin.sk blíži k počtu čitateľov, ktorý bude pre nás veľkým míľnikom: 1 000 000! Slovom jeden milión unikátnych čitateľov za posledných 30 dní, to je číslo, ktoré čoskoro pri dnešnom raste dosiahneme a bude to pre nás veľmi veľká satisfakcia za našu každodennú prácu. Celá redakcia ManMagazin.sk preto vám, našim verným čitateľom, veľmi pekne týmto ďakuje a teší sa na ďalšie zážitky, ktoré slednovaním nášho magazínu na našom webe či Facebooku budeme spolu prežívať.

Buďte s nami, držte nám palce a sledujte nás. Vaša redakcia