Pozná to každý z nás, spolunažívanie so ženami nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Niekedy máme chuť chytiť naše milované polovičky, tresnúť ich niečím po hlave a zakopať na opustenom ostrove ďaleko od civilizácie. Niečo podobné zažíva aj Karol, ktorého sused mu chce pomôcť.  Zároveň prosí o pomoc i vás!

“Ahojte skupina, som tu zas s mojimi dôležitými problémami. Niežeby tie vaše neboli dôležité, ale vám sa dá ešte pomôcť. Ja som ten bývalý večný smoliar, ktorý na jar meškal kvôli kombajnu na ceste. Som sa pochválil susedovi Karolovi, ako ste mi fajne poradili a odvtedy už nikam nemeškám a chodím aj o pol hodiny skôr, ale na druhej strane, teraz sa dosť nudím. A Karol ma požiadal, aby som zaňho vás popýtal o radu, keď sa tak vyznáte. Zakladám túto tému, lebo chcem pomôcť susedovi Karolovi, nakoľko mal doma dnes znova ajcident a bol týraný, áno, čítate dobre, bol týraný. Dosť, že konečne odišla do Sobraniec jeho svokra, ktorá ho terorizovala celý víkend a dnes mu znova úblížil hobit, ale už aj s kamarátkami.

Aby som to vysvetlil, hobit je jeho žena. Karolova žena, zvaná hobit má 142 cm a keď Karolovi jednu zavalí, tak so sebou zoberie polovicu kuchynských spotrebičov a obúcha sa o zárubňu jak biliardova guľa. Ona ma 100 kilo a ruku cez celú hlavu. Má strašne dlhé ruky jak E.T.! Keď mi pred mesiacom decká zvonili furt na zvonček a ja som po nich kričal z balkóna, ale oni nereagovali, tak som ich šiel dole za výťah vystriehnuť. Nanešťastie však išiel hobit z roboty a bol zababušený kvôli zime a jak vošla do vchodu, som si ju pomýlil s harantami, som ju zdrapil za kapucňu: “A mám ťa ty smrad!” A takú mi vrazila do žalúdka, že som skoro dokonal látkovú výmenu. Ona si myslela že som znásilník, ako sa potom sťažovala. To len na priblíženie, o akú persónu sa v tomto príbehu jedná,” píše sarkasticky v priznaniach sused istého Karola.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ďalej dodáva: “Ona ho aj so svojou matkou, podobne vysokou, napáda a on sa moc nevie brániť, lebo Karol má 1,93 m a oni okolo neho pobehujú, a útočia mu na chúlostivé partie.
Hobit si rada pozýva na kávičky podobne zmýšľajúce kamarátky a pred nimi rada prezentuje svoj vplyv na manžela a Karola využívajú a smejú sa z neho. Ja som neuvážene Karolovi poradil, že aby ho hobitove kamarátky mali rady, nech im porozpráva nejakú peknú príhodu, ktorú zažil s hobitom a budú na jeho strane. No a on im povedal túto príhodu, ako boli spolu na plavárni, sa nahodila do plavok, si to tam naprávala a hovorí Karolovi: “Ty, ale mohol by si mi aj cecky dac srobic, nach som šumna!” A Karol jej povedal: “Utieraj si ich toaleťákom, pozri, čo sa ti podarilo s riťu” No a hobit naňho zaútočil, ale kedže mu je len po pupok, tak ju odhodil a spadla do chodby. To sa však nepáčilo jej kamarátkam a vrhli sa na Karola a zbuchnátovali ho, až utiekol bosý ku mne. Sme sa zamkli a vyčkávali, nevedeli sme na koho sa obrátiť. Hľadali sme na nete nejaké združenie na ochranu týraných mužov, ale nič také neexistuje, našli sme zatiaľ ,,Občianske združenie zamerané na ochranu a výskum netopierov,, ,,Občianske združenie zaoberajúce sa ochranou zvierat,, ,,Občianske združenie na ochranu spotrebiteľa,, ,,Občianske združenie Úlet,, ,,Občianske združenie na ochranu matky a nenarodeného dieťaťa,, ,,Občianske združenie Afričanov na Slovensku,, ale mužov nikto neochraňuje, dokonca sme sa dočítali že je týraných až okolo 10 % mužov, neviete nejak pomôcť? Hobit aj s kámoškami od obeda popíjajú víno a sú veľmi odhodlané a agresívne.” Foto: Facebook, Gratisography, Pexels