Slováci si ešte ani nestačili poriadne zvyknúť na neslávnu raketku s názvom Prieskumník a už sa opäť môžu “tešiť” na ďalšiu novinku. Krok, ktorý bol začiatkom roka zavedený v iných krajinách, už zrejme prichádza aj k nám!

Podľa portálov zameraných na moderné technológie má Facebook problémy s tým, že klesajú jeho príjmy. Všetky posledné kroky Zuckerbergov majú teda za úlohu zvýšiť zárobky. Najlepšou cestou je reklama a tú sa rozhodol Facebook zaviesť aj do Messengera.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ešte počas leta sa v médiách hovorilo o tom, že reklamné bannery, ktoré majú vo svojich správach od začiatku roka užívatelia Facebooku v Austrálii a Thajsku, by mali byť zavedené aj na Slovensku. Podľa posledných informácií sa tento krok stáva skutočnosťou a reklamy v Messengeri začínajú registrovať už aj niektorí Slováci. Máte ich aj vy?

Takto vyzerajú reklamy vo Facebook Messenger

Zdroj|Foto: Zoznam.sk, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D