Na poslednú dovolenku v Turecku nezabudne personál hotela a ani ruský párik, ktorý ukázal, čo pre nich znamená all inclusive. Takýto level nedosahujú ani Slováci, ktorí sú povestne známi svojimi vlastnými hotelovými akciami.

Na dovolenku do Turecka sa vybral pár Rusov, ktorý však netušil, akej hanby sa ich vyčíňanie dočká. Počas svojho pobytu totiž usilovne zbierali zásoby všetkého, čo by sa im na ruskej domovskej hrude mohlo hodiť. Do kufra tak nezabudli zbaliť 14 roliek toaletného papiera, hotelové župany, pomaranče, stočiť do fliaš pár litrov alkoholu a pribaliť aj sadeničky z hotelovej záhrady.

Táto all inclusive krádež by im prešla, nebyť hotelových kamier a pozorného personálu. Po tom, čo uvideli, požiadali dvojicu, aby im ukázala kufre a nestačili sa diviť. Keď pár všetko zaplatil (v sume približne 230 dolárov), nechali ich odísť aj s “nákupom”. Ak si však myslíte, že išlo o nejakých chudákov zo zemľanky, mýlite sa. Manžel z podarenej dvojice je podnikateľ a vlastník dvoch firiem a ruskí užívatelia sociálnej siete sa od týchto nešťastníkov úplne dištancujú a hanbia sa za konanie svojich krajanov. Predsalen nie sme úplne najhorší dovolenkári.:)

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hotel stealing gif

Zdroj: blesk.cz | GIF: giphy.com