Nedávno sme vám priniesli článok s anketou o najkrajších ženách zo všetkých sérií reality šou Farma. Do hlasovania sa zapojili stovky slovenských mužov a my už poznáme víťazku. Zhodou okolností ide o ženu, ktorá tiež vyhrala jednu sériu Farmy!

12 najkrajších famárok. Tento článok sme našim čitateľom priniesli pred pár dňami a pod rebríček sme umiestnili anketu, v ktorej mohli slovenskí muži hlasovať o tom, ktorá zo žien je podľa nich tou najkrajšou. Tretie miesto spomedzi dvanástich uchádzačiek obsadila účastníčka Farmy 5 a tiež Farmy 7 Lucia Mokráňová, ktorá získala 12 percent všetkých hlasov.

3. miesto Lucia Mokráňová

Na druhej priečke skončila kráska z Farmy 4 Jana Hrmová, ktorá sa momentálne naplno venuje sociálnym sieťam a kariére na YouTube. Za túto brunetu hlasovalo 21 percent čitateľov.

2. miesto Jana Hrmová

Absolútnou víťazkou našej ankety sa stala aj absolútna víťazka prvej série Farmy, ktorá bola vysielaná ešte v roku 2011. Reč je o blonďavej playmate menom Andrea Járová, ktorá získala 27 percent všetkých hlasov. Gratulujeme!

Víťazka Andrea Járová

Zdroj: Manmagazin.sk | Foto: Instagram