Veľká šou The Voice začína už v nedeľu 10. februára a máme pre vás jeden veľmi dobrý dôvod, prečo si v TV zapnúť práve tento program. Dôvodom je Diana Kalashová, ktorá by si rada (možno práve tam) našla lásku!

The Voice Česko Slovensko sa začína vysielať už túto nedeľu (10. 2. 2019) na obrazovkách TV Markíza. Okrem iných sa divákom predvedie aj 16-ročná bruneta z Prahy Diana Kalashová, ktorá dokonca vyhlásila, že by si v tomto projekte rada našla aj možnú budúcu lásku. Mladučká speváčka je totiž jezidka a jej viera jej nedovoľuje randiť s nikým iným, než s vyznávačom tohto náboženstva z Iraku.

Diana Kalashová sa narodila 6. apríla 2002 v ruskom meste Novokuzneck, ale o rok neskôr sa s rodičmi presťahovala do Prahy. V roku 2011 sa predstavila v druhej sérii talentovej šou Československo má talent, kde sa dostala do prvej desiatky finalistov. V roku 2012 uzrel svetlo sveta jej prvý song s názvom Budu snít a o rok neskôr vydala svoj prvý videoklip ku skladbe No asking why. Naposledy na svojom oficiálnom YouTube kanáli zverejnila videoklip k piesni Tak Se Mě Ptej

Diana Kalashová

Diana Kalashová Tak Se Mě Ptej

Zdroj: Tvnoviny.sk, Osobnosti.cz | Foto: Instagram/Dianakalashova | Video: YouTube