54-ročný režisér Quentin Tarantino chystá filmovú senzáciu. V lete 2018 plánuje natočiť film o jednom z najznámejších vrahoch všetkých čias Charlesovi Mansonovi, ktorý je už takmer polstoročie vo väzení.

Spomínany režisér stojí aj za slávnymi filmami, akými sú Kill Bill, Kill Bill 2, Pulp Fiction: Historky z podsvetia, Sin City – Mesto hriechu či Osem hrozných. Tentokrát teda chystá trhák o Charlesovi Mansonovi, vodcovi klanu Mansonovcov, ktorý mal na svedomí v lete 1969 sériu minimálne deviatich vrážd, medzi ktorými sa vynímala aj vražda manželky režiséra Romana Polanského, ktorá bola v tom čase v ôsmom mesiaci tehotenstva.

Sám Manson bol v roku 1971 odsúdený na trest smrti, ktorý bol neskôr zmenený na doživotný trest, hoci nikdy nebolo dokázané, že sám Charles niekoho osobne zabil. Postupne sa už dvanásťkrát pokúšal žiadať o odpustenie trestu, no súd mu nevyhovel a dodnes je vo väzení s najvyšším stupňom ostražitosti v Californii.

Film o mužovi, ktorý bol už od svojich teenagerských čias pravidelne trestaný a väznený zvyčajne za prepadnutia či krádeže, sa bude natáčať budúci rok a dátum jeho kinopremiéry zatiaľ nie je známy. Hlavnú postavu by mal hrať Brad Pitt a zavraždenú manželku Jennifer Lawrence.

Zdroj: maxim.com | Foto: Twitter