To, na čo fanúšikovia od začiatku sezóny čakajú, je konečne tu! El Clásico už tento víkend! Prvý tradičný duel rivalov sa odohrá na štadióne Santiago Bernabeu. Bude to súboj prvého s druhým, aj keď momentálne tabuľkové postavenie určite žiadneho fanúšika pred týmto duelom nezaujíma.

Domáci Real Madrid v poslednom ligovom dueli zaváhal vonku so Sevillou, ale po reprezentačnej pauze tím Rafaela Beniteza čaká súper z Barcelony. V tomto prípade sa nedá pozerať na posledné výsledky, pretože súboj tohto rangu nikdy nemá svojho favorita. Real už môže počítať so službami uzdraveného Balea a taktiež francúzskeho forwarda Karima Benzemu.

Barcelona pricestuje do hlavného mesta bez Messiho, ale tím Luisa Enriqueho v posledných týždňoch vyzerá, že sa zo straty svojho talizmanu pozviechal a útočné duo Neymar, Suarez doplnené o mladého El Haddadiho si vedie výborne. El Clásico nemá svojho favorita. Posledné vzájomné súboje to potvrdzujú, keď v posledných piatich stretnutiach si víťazstvá rozdelili v pomere 3:2 pre Barcelonu.

Samozrejmosťou sú aj priame prenosy z Primera Division a tento šláger v podobe El Clasica môžete sledovať na TV Tipsport!

Tipér Winigo dáva viac šancí Barcelone a tip doplnil o strelenie gólu oboch strán pri zaujímavom kurze 4,40. To je viac než pravdepodobné, keďže, ako uvádza vo svojej analýze, posledné bezgólové stretnutie sa odohralo pred devätnástimi duelmi.

Celkom odlišne to vidí tipér najväčšej tipérskej komunity Tipsportu matejicny1, ktorý vníma stratu Messiho ako kľúčovú, a preto dáva viac šancí domácemu Realu s tým, že padnú 2 góly a viac pri kurze 2,46.

Ako dopadne El Clásico podľa vás? Sledujte tento prestížny duel na TV Tipsport a tipnite si! Že neviete čo? Nechajte sa inšpirovať tiketmi komunity tipérov v Tiket aréne či analýzami týchto skúsených stratégov, ktoré Vám môžu pomôcť získať parádnu výhru! Nemáte ešte účet v Tipsporte? Neprichádzajte o tieto skvelé výhody, zaregistrujte sa TU, vytvorte si svoj účet a získajte vstupný bonus až 2 000 Eur!