INZERCIA | Pekná bielizeň robí divy. Že nemôžete svoju partnerku donútiť, aby niečo také nosila? Iba na to idete zlou metódou. Možno je len hanblivá a myslí si, že by jej to nesvedčalo. Zbavte svoju milú najprv hanblivosti a potom si na seba oblečie to, čo chcete.

Urobte si ju doma

Mnoho žien sa domnieva, že najkrajšie dámske prádlo vyberajú muži. A dôvod je jasný, žena siaha skôr po praktických veciach ako po tých krásnych. Tiež by ste svojej drahej polovičke nejakú sexy spodnú bielizeň radi kúpili, ale máte doma puritánku a strach, že s vami vysklí dvere? Alebo hanblivku, ktorá by ten parádny kúsok hodila do skrine a bola by to škoda peňazí? Nemusíte vešať hlavu – presvedčiť sa dá každá žena. Aj tá najvytrvalejšia. Stačí na to ísť len pomaly.

Začnite košieľkou

Na peknú nočnú košieľku žiadna žena nepovie nie. Vyvarujte sa však príliš priehľadných a okatých kúskov, radšej vsádzajte na splývavé, skôr roztomilé košieľky. Vaša milá bude vyzerať oveľa lepšie ako vo vašej starej flanelke a ešte vám bude vďačná, pretože ste premýšľali nad pekným darčekom, ktorý nie je prvoplánovo vyzývavý. Ak je vaša milá natoľko hanblivá, že ste ju nepresvedčili ani košieľkou, vyskúšať môžete ešte hodvábny župan, ktorý psychicky pomôže a zároveň je sexy.

Po čipke túži každá

Keď prvýkrát kupujete bielizeň, zabudnite na minitangá a podväzky, zvoľte radšej čipku. Ženy, hoci to niektoré nerady priznávajú, milujú odjakživa nestarnúci evergreen – čipku. Klasikou je čierna, ale vyberte skrátka to, čo sa vám páči – pokojne červenú, ružovú … Ak netrafíte veľkosť, pokojne svojej drahej ukradnite zo skrine niečo na porovnanie. Zvyšok už zvládne vaša predstavivosť.

Zapojte fantáziu

Ak už ste si svoju milú poriadne preklepli, nebojte sa vybrať erotickú bielizeň podľa vašich predstáv. A ak sa aj naďalej strachuje, že by to nenosila, tak ju vezmite na nákupy so sebou – môžete to byť celkom príjemne strávená chvíľa vo dvojici a zároveň sa dohodnete na nejakom kompromise, ktorý sa bude páčiť obom.

Dve muchy jednou ranou

Či už chcete obdarovať partnerku k nejakému jubileu alebo len tak, spodná bielizeň je spravidla šťastnou voľbou, pretože tak zabijete dve muchy jednou ranou – potešíte ju i seba. Tak hurá do toho!