Asi máloktorý slovenský brankár sa teší takej veľkej obľube u fanúšikov, ako gólman Spartaka Moskva Július Hudáček. Ten bol pred pár hodinami vyradený z nominácie Slovenska na MS 2019, ale jeho gesto hovorí jasne o tom, že je nielen skvelým brankárom a zabávačom, ale hlavne srdciarom. 

V utorok 30. apríla sa k nášmu reprezentančému výberu pridali tri zámorské posily, keď sa v príprave hlásili obrancovia Erik Černák (Tampa Bay) a Martin Marinčin (Toronto), s ktorými sa k reprezentácii pripojil aj útočník Winnipegu Jets Marko Daňo. Ich príchod však znamenal koniec trojice hráčov a náš tím opustili útočníci Patrik Svitana (Poprad) s Milanom Kytnárom (Zvolen), no a tiež známy brankár Július Hudáček zo Spartaka Moskva.

Práve Július Hudáček (30) ale krátko po vyradení z reprezentácie ukázal, že je skutočný srdciar a osud slovenského tímu mu nie je ľahostatjný ani vtedy, keď on nie je jeho súčasťou. Na Instagrame v rámci Stories zazdieľal screen článku o svojom vyradení a k nemu pridal jednoduchý, ale jasný popis: „Good luck, boys.“(Veľa šťastia, chlapci.)

Foto: Facebook/Július Hudáček, Instagram/33hudy