Českom momentálne otrasia menší škandál. Juhomoravská polícia rieši vážny prípad rozsiahleho vydierania, v ktorom je zapletených viac než 500 ľudí z celej republiky. Nadržaní chlapi reagovali na inzerát, ktorý im ponúkal rôzne erotické možnosti, namiesto horúceho zoznámenia však prišlo vydieranie!

V dnešnej dobe sú inzeráty ponúkajúce rôzne se*xuálne služby súčasťou takmer každej stránky a nikto z nás sa už nad nimi ani nepozastavuje. Rovnako to funguje aj v susednom Česku, kde viac než 500 ľudí reagovalo na inzerát ponúkajúci zoznámenie a následne “hry pre dospelých”. Títo nadržaní borci však mali na zoznamke smolu.

“hlavným znením inzerátu bolo, že zadaná žena TO potrebuje a hľadá si na TO zadaného muža.”

Spomínaný inzerát, ktorý je predmetom vyšetrovania, sa objavil na viacerých českých zoznamkách a jeho hlavným znením bolo, že zadaná žena TO potrebuje a hľadá na TO zadaného muža. Po prvých správach a prvom zoznámení však zostali potencionálnemu žrebcovi len oči pre plač. Od virtuálnej nadržanej samičky totiž prišiel spätný e-mail, ktorým sa mu vyhrážala, že ak nezaplatí 15 tisíc českých korún, okamžite sa o jeho erotických pohnútkach dozvie jeho partnerka. Polícia tvrdí, že neznámy páchateľ mal takto vydierať viac než 500 ľudí, zatiaľ sa však prihlásili len necelé tri desiatky a každý z nich poprel, že by spomínanú sumu zaplatil.

Foto: Depositphotos.com