Osemfinálové boje Ligy majstrov definitívne skončili a v piatok 15. marca je na programe žrebovanie o štvrťfinálových dvojiciach. V posledných hodinách sa na internete objavili správy o údajnom zmanipulovaní a o uniknutom žrebe Champions League. Toto majú byť dvojice!

Do štvrťfinálovej fázy Ligy majstrov postúpili až štyria zástupcovia anglickej Premier League, jeden tím zo Španielska, jeden z Talianska a po jednom klube majú tiež Portugalsko a Holandsko. Manchester United senzačne vyradil francúzske PSG, ich mestský rival Manchester City si pre zmenu vysoko poradil s nemeckým Schalke. Tottenham Hotspur v dvojzápase predčil Borussiu Dortmund a Liverpool FC vyradil iného nemeckého giganta a síce Bayern Mníchov.

Štvrťfinálové dvojice dopĺňa katalánska FC Barcelona, ktorá zvládla postúpiť cez francúzsky Olympique Lyon. Nechýba portugalské FC Porto, ktoré po dramatickej odvete vyradilo taliansky AS Rím, či premožiteľ úradujúceho šampióna Ligy majstrov holandský Ajax Amsterdam. Turínsky Juventus FC vďaka hattricku Cristiana Ronalda postúpil cez španielske Atlético Madrid.

V posledných hodinách sa na internete objavili šokujúce správy, ktoré hovoria o škandále v Lige majstrov, konkrétne o tom, že žreb štvrťfinálových dvojíc mal byť zmanipulovaný. Na internet mal totiž na pár sekúnd uniknúť záber, na ktorom vidieť už vylosované dvojice tímov. Snímka teraz koluje internetom a štvrťifnálové boje by podľa nej mali vyzerať nasledovne:

Liverpool FC vs. Ajax Amsterdam 

Juventus FC vs. FC Porto 

Manchester United vs. Tottenham Hotspur FC

FC Barcelona vs. Manchester City

Len pre úplnosť dodávame, že oficiálny žreb je na programe dnes (15. 3. 2019) od 12:00 SEČ.

Zdroj: Sportbible.com, Twitter | Foto: Twitter, YouTube