Pred troma dňami sa v USA vynoril ďalší škandál, kedy bol známy americký herec Charlie Sheen (52) obvinený zo znásilnenia. Túto skutočnosť uviedli newyorské bulvárne noviny The National Enquirer, ktoré sa zaoberajú životom celebrít. 

V správe novín bol 52-ročný Sheen označený zo zneužitia herca Coreyho Haima. Malo sa tak stať ešte počas nakrúcania filmu Lucas v roku 1986, keď mal Sheen deväťnásť a Haim iba 13 rokov.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Charlie Sheen
Vpravo 13-ročný Corey Haim

Kanadský herec Haim sa, žiaľ, už k prípadu vyjadriť nevie, nakoľko zomrel v roku 2010 vo veku 38 rokov na zápaľ plúc. Tvrdenie o tom, že ho Sheen znásilnil, priniesol Coreyho blízky priateľ Dominick Brascia, ktorému vraj Haim prezradil, že ho jeho starší kolega zdrogoval marihuanou. Potom mali mať análny s*x, čo sa údajne zopakovalo aj v neskorších rokoch.

Charlie Sheen
Corey Haim mal v neskorších rokoch kariéry problém s drogami

Sheenov hovorca však tieto tvrdenia okamžite poprel. V poslednom vydaní TV šou „Dr. Oz“ sa k nie najpríjemnejšej situácii dokonca vyjadrila aj matka zosnulého. Judy Haim povedala, že násilníkom nemal byť Charlie Sheen, ale práve Dominick Brascia. Ako to ale celé nakoniec bolo, vedia asi len dotyční herci a Boh.

Charlie Sheen
Charlie Sheen je divokým životným štýlom známy nielen vo filmoch, ale aj v skutočnosti

Zdroj: Dailymail.co.uk, Nydailynews.com | Foto: Twitter