Mnoho chlapov sa celý život snaží vyformovať si postavu, no od tehličiek majú stále ďaleko. Po prečítaní tohto článku si to však asi rozmyslíte. Ženy priznali, aké chlapské postavy sa im páčia najviac!

Televízia a sociálne siete sú plné vyšportovaných chlapov s tehličkami, ktorí sú prezentovaní ako ideál krásy. Týmito fotkami sa snažia bežných mužov presvedčiť, že toto je to, po čom ženy túžia. Lenže to celkom nie je pravda!

Americká spoločnosť Planet Fitness prišla s prekvapivým zistením. Ženy podľa nich preferujú klasické mužské postavy s bruškom pred tehličkami. V USA nazývajú tento typ tela dad bod a ide v podstate o postavu, keď dospelý chlap nechodí do posilňovne, nemá nejaké extra svaly a má takzvané zaguľatené brucho.

Až 80 percent zúčastnených (žien, ale aj mužov) si myslí, že chlapi s bruchom sú spokojnejší vo vlastnej koži a vyzerajú lepšie. 61 percent z nich to dokonca priťahuje a myslia si, že je to lepšie ako tehličky.

Toto je už tretí rok, čo Planet Fitness urobila podobný prieskum a podľa najnovších čísiel majú takéto postavy lepšie ohlasy, než kedykoľvek predtým. To však teraz neznamená, že ak máte dobrú figúru, mali by ste priberať, len si jednoducho nevyčítajte, ak vám pribudne nejaké to kilo navyše. Ženám sa to evidentne páči!

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Pixabay.com, Pluspng.com