Obľúbená seriálová rodinka Simpsonovcov je tu opäť s ďalším prekvapením. Nielenže sa dočkáme 27. a 28. série, čo už potvrdila aj stanica Fox, na ktorej sú tieto žlté postavičky dlhodobo jedným z najsledovanejších programov, ale tešiť sa môžeme aj na novú sladkú bombu.  

Spoločnosť 20th Century Fox Consumer Products a značka Tic Tac sa rozhodla vytvoriť limitovanú edíciu sladkosti Tic Tac, ktorú určite pozná väčšina z vás. Nová edícia týchto mini cukríkov bude ľahko rozpoznateľná, nakoľko sa na nej objavia ikonické postavičky. Konkrétne Homer, Marge a Bart, pričom každý bude mat svoju špecifickú príchuť. U Homera to bude jeho neodmysliteľná a obľúbená Donut, Marge vás osvieži čučoriedkou a nezbedník Bart to zakončí príchuťou Bubble Gum. Okrem toho sa značka Tic Tac rozhodla cukríky potlačiť špeciálnou potlačou typických grimás žltých hlavných hrdinov.

Na limitovanú edíciu The Simpsons Tic Tac sa môžete tešiť už túto jeseň, kedy príde aj do našich obchodov. Vo februári budúceho roka by sa mala objaviť aj v krajinách ako Arménsko, Azerbajdžan, Gruzínsko, Izrael a Saudská Arábia. Neskôr bude pokračovať v Amerike. Celkovo by sa mali tieto cukríky dostať až v 27 krajinách.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=55&v=t-184tlgiig

Zdroj: delish.com