Simona Jánošková strieda jednu kauzu za druhou. Potom, čo sa preslávila svojou pikantnou SMS komunikáciou s multioteckom Borisom Kollárom a výpoveďami v kauze Čistý deň, sa vydala celkom novým smerom. A opäť šokuje.Mladá lolitka, s ktorou si mal kedysi vymieňať poriadne odvážne SMS-ky sám Boris Kollár, rozhodne nie je hanblivka. Potom, ako sa prevalila ich pikantná konverzácia v čase, keď ešte Simona nemala mať ani 15 rokov, prišla na rad kauza Čistý deň. Resocializačné zariadenie dodnes čelí problémom, ktoré zrejme povedú k jeho úplnému zatvoreniu.

Najnovšie sa Simona pochválila svojím potetovaným telom v slovenskej verzii časopisu Playboy. Na jej vyžiadanie ju vyfotil Mário Gotti a slečna mu zapózovala úplne nahá. Nahota jej však vôbec nie je cudzia, keďže momentálne má pracovať ako striptérka v istom bratislavskom klube.

Simona Jánošková

Nahú potetovanú Simonu si môžete pozrieť >>> TU <<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Retro
Riadi sa heslom Čo ťa nezabije, to ťa trafí nabudúce. Preto najradšej kľučkuje, hlavne medzi ženami. Svoje skúsenosti a postrehy zo života hádže na papier, alebo za hlavu.