Silvia Kucherenko dokáže neustále prekvapiť. Mnohokrát zaujme najmä svojimi odvážnymi fotkami, no dnes je to premenou. Neuveríte, že mala kedysi o osem kíl viac. Aha, ako sa zmenila!

Silvia Kucherenko sa ako modelka pohybuje v slovenskom šoubiznise už dlhé roky a len málokto si uvedomí, ako sa medzičasom blondínka zmenila. Tušili ste napríklad, že mala pred štrnástimi rokmi o osem kíl viac? Slávna blondínka sa na Instagrame pochválila fotkou z minulosti a zo súčasnosti a mnohým tým vyrazila dych.

„Tak tu máte ten rozdiel – z 56 kg na 48kg. Niekomu sa páčia kyprejšie tvary, mne sa zase páči štíhlosť. Na foto v červených šatách som jedla ako kamión a dnešná aktuálna Silvia si radšej o jedenástej večer koláč nedá. Je to aj o disciplíne a pevnej vôli, je to ako keď ma niekto sklame. Stačí len raz, druhýkrát sa to už nepodarí. Nezabúdajme, že každému sa páči niečo iné, nechcite sa každému zapáčiť, to sa nedá. Podstatné je, keď sa vy samé cítite fajn. Hlavne nemám rada, keď niekto tlačí názor do hláv, kto má ako vyzerať. Každý nech vyzerá ako mu je dobre a ako chce a hlavne, ak ste smutné alebo máte stres, nezajedajte ho, radšej si zacvičte,“ napísala k svojej premene. Čo poviete na to, ako sa zmenila?

Premenu si môžete pozrieť – TU

Foto: Instagram/Official_silviakucherenko