Patrik “Rytmus” Vrbovský, ktorý je známy predovšetkým ako úspešný raper, si na konci minulého roka splnil obrovský sen. Postavil sa do ringu zoči-voči súperovi v profesionálnom zápase. Po pár týždňoch od tejto udalosti povedal pravdu aj o tom, ako sa cítil, keď na neho bučalo skoro 20 000 divákov! 

Vypredaná pražská O2 aréna fandila samozrejme domácemu raperovi a Rytmusovmu súperovi Marpovi. Ten mal už pred týmto súbojom veľké skúsenosti s bojovými športmi, keďže absolvoval 9 profesionálnych zápasov v thajskom boxe. Rytmus preto nebol favoritom, no hanbu si vonkoncom nespravil a držal sa v ringu veľmi statočne. Mnohých divákov si svojim skvelým výkonom aj napriek prehre získal na svoju stranu.

Rytmus nedávno dovolil svojim sledovateľom na Instagrame, aby sa ho opýtali, čo ich zaujíma. Otázka padla aj smerom k tomuto boxerskému zápasu a atmosfére na ňom, keď na Rytmusa takmer všetci bučali a pískali. On odpovedal tak, ako je to jemu vlastné. S veľkou dávkou motivácie do života aj pre ostatných. Jeho odpoveď si môžete v plnom znení pozrieť nižšie a zobrať si z nej to, čo uznáte za vhodné.

Rytmus o boxerskom zápase

Rytmus vs. Marpo

Foto|Video: Instagram/RytmusKing, YouTube