Predstavujeme vám skutočnú mačaciu ženu. Volá sa Nano, má 20 rokov a žije v Nórsku. Už dlho je presvedčená, že sa mala narodiť ako mačka, avšak osud ju, bohužiaľ, uväznil ľudského tela. Svoj život ale napriek tomu žije ako skutočná štvornohá šelmička.

Pokiaľ to situácia dovoľuje, chodí po štyroch, vysedáva na parapetách, pozerá na okolie a mňauká na okoloidúcich, dokonca si rada pospí v umývadle (aj keď my osobne sme také veľké umývadlo ešte nevideli). Nosí čelenku s mačacími uškami a chvost, aby sa výzorovo aspoň trochu priblížila svojmu skutočnému ja. Nechýbajú ani plyšové návleky na ruky ako mačacie packy, ktorými sa údajne češe a umýva. Tvrdí, že veľmi dobre vidí po tme a ako správna cica, neznáša vodu a psov. Pri prechádzke po meste doslova syčí a uskočí, keď narazí na nejakého havkáča. Aby toho nebolo málo, samozrejme, dokáže komunikovať mačacou rečou, teda mňaukaním a chytať myši.

Mačacia žienka má aj svojho druha, respektíve polodruha. Volá sa Svein a údajne má viacero osobností a jednou z nich je aj mačka, preto si s Nano výborne rozumejú. Dokážu medzi sebou komunikovať prostredníctvom mňaukania.

Psychológ slečny cici tvrdí, že z toho vyrastie, Nano však urputne krúti hlavou. „Myslím, že budem mačkou do konca života.“.

https://www.youtube.com/watch?v=YWeBunPiIzo

Zdroj: youtube.com