Kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí… Ako sa zdá, v tomto prípade to platí rovnako, veď Amy sa toľko uchádzala o horlivú lásku Sheldona, až mu to už evidentne začalo poriadne brnkať na nervy a rozhodol sa presedlať na ,,kľudnejšie” pohlavie. Vážení páni, Jim Parsons sa počas uplynulého víkendu oženil. S mužom!

Kto by nepoznal kultový seriál Big Bang Theory a Sheldonové uštipačné poznámky plné irónie, nadsázky a odje*ov? Dá sa povedať, že múdrosti cynického fyzika dr. Sheldona Coopera, Ph.D., M.Sc doslova zľudoveli, no tušili ste, že jeho predstaviteľ Jim Parsons tvorí už viac ako 15 rokov pár s Toddom Spiewakom? ,,Nikdy som neprekonal veľký coming out, proste som to nezmieňoval. Bral som Todda na všetky verejné podujatia. A potom jedného dňa sa ma Patrick Healy v rozhovore pre New York Times opýtal, čo pre mňa ako gaya znamenala práca na filme Normálne srdce… A bolo to zrazu vonku oficiálne,” vyjadril sa Parsons.

Och, áno, ani nám táto predstava príliš ,,nereže”, no snúbenci sa počas uplynulého víkendu rozhodli spečatiť svoj vzťah manželským sľubom a za prítomnosti svojich najbližších sa oženili? Vydali? Dajme tomu, že chlapci sa jednoducho zosobášili, no to, ako prebiehala ich svadobná noc, si skutočne predstavovať nechceme.

Fotografia ,,novomanželov” z roku 2003

Kvety, svadba, obleky… Ufffff…

Jim Parson a jeho manžel Todd Spiewak!

Ako sa zdá, so ženskou mu to nevyšlo, tak to skúsil s chlapom

Big Bang Theory

Foto/Zdroj: Instagram, Twitter, wallpaper-gallery.net