Našli ste ženu svojich snov, ktorá žije v luxuse a lieta si po najlepších dovolenkách, no nezarobí ani jediné euro? Možno by bolo dobré zamyslieť sa nad tým, či cieľavedomá kráska vidí vás alebo balík peňazí, ktorým disponujete. Ponúkame vám niekoľko varovných signálov, ktoré naznačujú, že o vaše srdce jej naozaj nejde.

Dôležitý je váš príjem

To je alfa a omega. Sú aj ženy, ktoré idú rýchlo na vec a spýtajú sa priamo. No väčšina z nich nechce byť rýchlo priehľadná. Vaše bývanie či auto vás síce rýchlo prezradia, avšak ona si to rada overí. Môže sa vás pýtať na výdavky, životný štýl či dovolenky s výhovorkou, že by sa rada inšpirovala.

Nepracuje, vždy ju niekto živí

Zo začiatku sa môže tešiť z príjmu rodičov. Neskôr však žije zo vzťahov s bohatými mužmi alebo z kamarátstiev s výhodami. Zlatokopky často tvrdia, že nepracujú, lebo študujú, a to, že sa človek niekedy vzdeláva aj celý život, jej opäť hrá do karát.

Túži získať postavenie

Aj napriek tomu, že jej ciele sú povrchné a primitívne, chce byť významnou osobnosťou. Stoj čo stoj túži byť rešpektovaná, až dokonca uctievaná, pričom rada vyhlasuje, že všetko, čo má, si zadovážila sama bez finančnej pomoci.

Prezentuje sa materiálnymi vecami

Je pre ňu veľmi dôležité nosiť tie najdrahšie značky a skrášľovať sa iba luxusnými šperkami. Veľmi rada upozorňuje na sumy, za ktoré získala svoje vysnívané outfity.

Nechce sa stretávať s vašou rodinou

Na adresu vašej rodiny či priateľov sa vyjadruje neutrálne a spoločným stretnutiam sa snaží vyhnúť. Obáva sa totiž, že by ju mohli prekuknúť a apelovať na vás, aby ste čo najrýchlejšie vzťah ukončili. Ak už je nútená tráviť čas s vašou rodinou, vychváli vás do nebies s cieľom všetku pozornosť presunúť na vás.

Vrana k vrane sadá

Sústreďte sa na jej kamarátky. Je totiž viac ako pravdepodobné, že budú vyznávať rovnaké hodnoty ako vaša milovaná. Väčšinu ich rozhovorov zahŕňajú materiálne veci. Navzájom si chvália oblečenie, kabelky, šperky či nové auto. Vo vašej prítomnosti vás bude pred nimi chváliť za darčeky, ktoré ste jej darovali. Čo však povie za vašim chrbtom, je už iný príbeh.

Zdroj: manmagazin.sk  |  Foto: depositphoto.com