Neuveriteľné skutočnosťou? Možno sa tak v lete naozaj stane. Kapitán a ikona Realu Madrid Sergio Ramos má byť podľa posledných správ na lane iného európskeho veľkoklubu. Ak sa tento prestup stane naozaj realitou, futbaloví fanúšikovia v Taliansku budú nadšení!

Sergio Ramos je odchovancom Sevilly, ale ešte v roku 2005 ako mladý nádejný hráč zamieril do slávneho Realu Madrid. V ňom sa razantný stopér vypracoval na ikonu a kapitána klubu, pričom s mužstvom vyhral všetky trofeje, ktoré mohol. Na konci marca však oslávi už 33 rokov a je možné, že jeho dni v Madride sa chýlia ku koncu.

Po nedávnej šokujúcej prehre Realu s Ajaxom sa mal Ramos dokonca pohádať s prezidentom kubu Florentinom Pérezom, teraz je španielsky reprezentant predmetom inej diskusie. V tamojších médiách sa totiž objavila správa odkazujúca na zdroj v Taliansku, že Ramos má rokovať o možnom prestupe do iného klubu a síce do talianskeho Juventusu FC. Áno, ku svojmu bývalému spoluhráčovi Cristianovi Ronaldovi.

Juventus FC je momentálne lídrom talianskej Serie A, ale klub sa už dlho usiluje o nadvládu v slávnej Lige majstrov. V lete 2018 preto vedenie učinilo jeden obrovský krok, ktorým bol zisk Cristiana Ronalda. Ak by sa “Starej dáme” skutočne podarilo dotiahnuť do svojich radov aj Ramosa, bola by to veľká vec nielen pre Turín, ale pre celú taliansku ligu.

Pre úplnosť dopĺňame, že Sergio Ramos má v Madride platný kontrakt do roku 2021 a jeho súčasná trhová hodnota je podľa renomovaného futbalového portálu Transfermarkt.com na úrovni približne 30 miliónov eur. Až čas ukáže, nakoľko sú tieto informácie o jeho prepojení na turínsky Juventus pravdivé.

Zdroj: Givemesport.com, As.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D