Nedávno uplynulo už dlhých 5 rokov od chvíle, kedy bývalý hviezdny pilot F1 zažil nepríjemnú nehodu počas lyžovačky. Takmer polroka potom strávil v kóme a od momentu, keď sa z nej prebral, začalo dlhé liečenie, ktoré trvá až dodnes. Michaelova rodina ho pred svetom skrýva, no s jeho blížiacimi sa okrúhlymi narodeninami sa rozhodli prihovoriť fanúšikom prostredníctvom Facebooku! 

Legendárny pilot Formuly 1, ktorý sa narodil 3. januára 1969, sa pravdepodobne ešte dlhšiu dobu nedokáže svojim priaznivcom prihovoriť osobne. Vyhlásenie k jeho 50-tym narodeninám preto poskytla najbližšia rodina. Tá fanúšikov šesťnásobného majstra sveta ubezpečila, že Michael je momentálne v dobrých rukách a jeho blízki robia všetko preto, aby mu pomohli.

Takisto však rešpektujú želanie nemeckého pilota, ktorý nechce uverejňovať informácie o svojom zdravotnom stave. V závere vyhlásenia rodina uviedla, že sú šťastní, že fanúšikovia sa o neho stále zaujímajú a samotný Schumacher im posiela srdečné poďakovanie. Narodeniny v dnešný deň oslávi duchom práve s nimi. Nám neostáva nič iné, iba dúfať, že Michael Schumacher sa dostane zo svojich zdravotných problémov, čo najskôr. K narodeninám jemu a jeho rodine želáme najmä veľa zdravia a síl!

Zdroj: Theguardian.com | Foto: YouTube, Twitter