Kristína Ďurišová pochádzajúca z Bratislavy je známa ako trénerka tzv. Kangoo Jumps. Pod týmto slovným spojením si stačí predstaviť cvičenie v špeciálnych odpružených topánkach, ktoré šetria ľudské kĺby. Tomuto biznisu sa Kika venuje už nejaký ten piatok, vďaka čomu sa sama udržiava vo skvelej forme. A nedávno sa na jej instagramovom profile mohli ľudia pokochať pohľadom na jej telo! 

23 rokov a vlastný biznis rozbehnutý naplno. To je Kristína Ďurišová, ktorej zaujímavá záľuba láka stále veľké množstvo ľudí a najmä žien, ktoré ju aktívne vyhľadávajú. Svoje pôsobenie rozširuje okrem Bratislavy aj do Banskej Bystrice, takže aj tam sa už baby majú na čo tešiť. Pre lepšiu predstavu tu máme pre vás krátke video, aby ste princíp Kangoo Jumps mohli pochopiť naplno.

O Kristíne sa už v minulosti písalo ako o  dvojníčke speváčky Ariany Grande, no my si myslíme, že prirodzene krásna Slovenka je predsa len vyšší level. Keďže leto je už v plnom prúde, tak aj Kika sa na svojom instagramovom účte trochu odhalila, aj keď to nemá veľmi vo zvyku. Fotografia v plavkách s poriadne nadupaným dekoltom si však získala tisíce lajkov a desiatky pochvalných komentárov. Naplno si ju budete môcť vychutnať v závere nasledujúcej galérie, kde Kristínu po výzorovej stránke spoznáte o trochu viac.

Kristína Ďurišová

Kristína v plavkách >>TU<<

Foto: Instagram/Kristinadurisova