Technologický gigant Samsung sa napriek viacerým obrovským problémom s vybuchujúcimi smartfonmi a práčkami nenechá zastaviť. Najnovšie do jeho portfolia pribudla známa spoločnosť zastrešujúca známych výrobcov audio zariadení s obľubou využívaná aj automobilkami pri tvorbe infotainmentov vozidiel.7,46 miliárd zaplatil Samsung za kúpu spoločnosti Harman. Súčasťou Harmanu sú známe audio značky Harman Kardon, JBL a AKG. Nejde však o nepremyslenú investíciu, hodnota značky by sa mala podľa odhadov do piatich rokov zdvojnásobiť! Spoločnosť by mala podporiť plány Samsungu a preraziť práve v automobilovom segmente.

Irónou je, že značka Harman Kardon býva často predávaná resellermi Apple ako odporúčané audio príslušenstvo. Apple si asi bude musieť vystačiť so svojou hudbou od Beats Audio.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jacob
Internacionálny menovec nášho redaktora Jakuba. Odkedy sa zjavil v redakcií, ten starý sa záhadne stratil a ostala po ňom iba výpoveď s troma krížikmi namiesto podpisu. Každopádne nechceme konšpirovať, Jacob konšpirácie nemusí. Viete, chemtrails a iné šmakocinky...