Zbrane nás chlapov odjakživa fascinovali. Už v útlom detstve sa väčšina z nás hrávala s vecami, ktoré sa aspoň minimálne približovali k niečomu, čím by sme mohli zaútočiť na súpera. A v nemálo z nás vášeň k pištoliam, puškám či brokovniciam ešte stále pretrváva, preto vám ponúkame tip, ako sa možno priblížiť k tomuto chlapčenskému snu (skoro) každého z nás.

web-2

Dávame vám do pozornosti Tactical Combat Academy, ktorá vo svojich priestoroch realizuje kurzy vedené profesionálnymi inštruktormi s bohatými skúsenosťami v oblasti streľby. Konkrétne môžete absolvovať strelecké a taktické kurzy, výcviky v oblasti základnej manipulácie so strelnými zbraňami, kurzy prvej pomoci pri strelných poraneniach, autonehodách, úrazoch, kurzy prežitia a navigácie.

web-3

Ak budete mať záujem, následne môžete prejsť do kurzov poskytovaných pre súkromný sektor, SBS, kurz osobný strážca/bodyguard a rovnako aj. „kontraktor“. Keď sa rozhodnete pre poslednú uvedenú pozíciu, inštruktori vás prostredníctvom reálneho výcviku pripravia na prácu vo vysokorizikových krajinách a vojnových zónach. Celý taktický postup, strelecké situácie či strelecký tréning prešiel reálnym bojovými operáciami a je používaný všetkými známymi špeciálnymi jednotkami počnúc US Special forces, Delta, Seals, britských SAS.

web-1

Tak čo, navnadili sme vás? :)

Viac informácii sa dozviete zo stránky http://www.tca.sk/