Boxerský zápas medzi dvoma rapovými legendami sa nezadržateľne blíži. Rytmus, ktorý vyzval českého rapera Marpa, sa na súboj teší, čo dáva pravidelne najavo svojimi príspevkami na Instagrame. A nedávno obaja bojovníci odhalili o niečo viac zo svojej tréningovej prípravy a pocitov zo samotného zápasu!

27. decembra bude pražská O2 aréna počas večera X fight nights praskať vo švíkoch. Vrcholom celého podujatia bude určite boxerský zápas medzi Rytmusom a Marpom, ktorí majú v Česku a na Slovensku obrovskú základňu fanúšikov. Obaja raperi sa pripravujú už dlhé mesiace na to, aby pred pravdepodobne vypredaným hľadiskom dokázali svojho súpera položiť na lopatky.

Rytmus sa pripravuje pod dohľadom najlepšieho boxera našej novodobej histórie Tomiho “Kid” Kovácsa. Marpo má za sebou takisto tím kvalitných trénerov a sparing partnerov, ktorí boli aj súčasťou českej reprezentácie. V rámci špeciálnych videí pre XFN sa rozhodli priblížiť fanúšikom svoje tréningové metódy a aj to, ako vnímajú samotný zápas, prípravu naň a samozrejme aj svojho súpera. Fanúšikov tieto zábery ešte viac vtiahli do deja a všetci sa už veľmi tešia na samotný veľký súboj!

Rytmus XFN Focused

Marpo XFN Focused

Foto|Video: Instagram, YouTube