To, na čo fanúšikovia čakali celé mesiace, je tu už o pár hodín. V ringu sa v rámci boxerského zápasu stretnú v pražskej O2 aréne dvaja známi raperi. Slovenská legenda Patrik Rytmus Vrbovský proti českej hviezde Marpovi. A na YouTube sme sa nedávno dočkali ich posledných predzápasových vyjadrení! 

Večer pod hlavičkou organizácie X fight nights zažije zajtra od 19:00 vo vypredanej O2 aréne zlatý klinec v podobe boxerského súboja medzi týmito rapermi. Obaja majú vo svojich štátoch silné fanúšikovské jadro, ktoré ich v obrovskej miere podporuje. Marpo sa už v súťažnom zápase v ringu objavil, aj keď len v thajskom boxe, no predsa len má za sebou už 9 profesionálnych duelov. Pre Rytmusa to bude absolútna premiéra v rámci bojových športov.

Za oboma sú kvalitní tréneri a sparing partneri, ktorí ich na tento veľký večer dlhé mesiace pripravovali. Zápas má silné promo a dá sa očakávať, že do neho pôjdu raperi naplno s cieľom svojho protivníka poraziť. Ten, kto sa do O2 arény nedostane, bude mať možnosť súboj sledovať na tomto linku. Nižšie si už môžete pozrieť vyjadrenia oboch hlavných aktérov zajtrajšieho večera, ktorý sa zapíše do dejín.

Marpo o zápase s Rytmusom

Rytmus o zápase s Marpom

Foto|Video: YouTube