Patrik Vrbovský alias Rytmus, partner známej speváčky Dary Rolins, zverejnil fotku, ktorá je 20 rokov stará. Ako žil vtedy a ako žije teraz? Čo sa za ten čas zmenilo? A ako to všetko dokázal? Odpoveď je jednoduchá – išiel si za svojím snom!

Rytmus na fotke starej 20 rokov vyzerá ako najposlednejší lúzer z geta. Zanedbané vlasy, chudé, a v tom čase ešte nepokérované, ruky a malý “knírek” pod nosom. Vtedy ani on sám netušil, kam to až dotiahne. Dnes je z neho uznávaný raper na Slovensku i v zahraničí.

rytmus-pred-20-rokmi

Rytmus začal kariéru ako zakladateľ Kontrafaktu, neskôr sa dal na sólovú dráhu. Dnes svoj instagramový profil zapĺňa fotkami plnými luxusu, drahých áut a kráľovského života. Nikdy však nezabudol na to, kým bol a odkiaľ prišiel. Dokazuje to i tým, že sídlisko Adama Trajana nachádzajúce sa na okraji Piešťan, kde vyrastal, častokrát spomína aj vo svojich songoch.

rytmus-car

No vráťme sa ale k fotke, ktorá vznikla v roku 1996. Len nedávno ju zverejnil na svojom instagramovom profile. Uvádza pri nej, že v tom čase mal na účte nulu.

“Bol som asi 3-krát v štúdiu a vedel som, že to je presne to, čím sa chcem živiť”

“Nevedel som o živote nič, ale vedel som, čo ma napĺňa a čo ma robí šťastným. Smiali sa mi, že mi j*be. Dnes sa chcú smiať so mnou,” pokračuje Rytmus. “Či to bolo ťažké? Bolo, ale to je na tom to najkrajšie, pretože ak toto všetko zažiješ, tak ťa máločo zlomí,” – zamýšľa sa ďalej Patrik.

A prečo vlastne túto fotku zverejnil? Dáva ňou odkaz pre všetkých ľudí, ktorý znie:

“Aj ten najväčší stokár bez koruny a podpory si môže splniť sen, aký len chce. Proste MÓŽE!”

No a kde sa Rytmus vidí o ďalších 20 rokov? Na to si budeme musieť  ešte počkať.

Marpo ft. Rytmus – Podle sebe

Zdroj/Foto: Instagram