Slovenský fenomén Rytmus, ktorý má mnoho fanúšikov, ale aj neprajníkov, sa v týchto dňoch so svetom podelil o fotku, kde má iba 19 rokov a jeho kariéra bola ešte v plienkach.

Rytmus sa na svojom instagramovom profile pochválil fotkou spred 21 rokov. Áno, táto snímka siaha až do roku 1996, kedy mladý Paťo ešte len štartoval svoju hviezdnu kariéru. Ako sám uviedol, odvtedy je to už pekná doba, keď sa rozhodol, že sa pokúsi o úspech, šťastie a zmenu osudu, i keď mu veľa odporcov sen podkopávalo a chceli ho znechutiť. K nostalgickým slovám pridal aj sľub, že ako makal týchto 21 rokov, tak bude makať i naďalej.

„Zbúral som ich strach, predsudky a mindrák. Báli sa môjho šťastia, pretože videli, že nechcem patriť do ich stáda. Dnes tí istí ludia, ktorých občas stretnem, sa za 21 rokov neposunuli nikam. Furt to iste zatrpknutie a tie isté výhovorky. Môj odkaz, nepotláčaj svoje sny kvôli okoliu. Nechci sa zaradiť medzi ludí, ktorí majú zamlčané túžby. Nepodľahni ich strachu. Za 21 rokov bude neskoro,“ pripísal k fotke dnes už 40-ročný raper.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Patrik „Rytmus“ Vrbovský zamlada

Rytmus za mlada
Toto je Patrik, keď mal 19 rokov

Zdroj|Foto: Instagram