V posledných dňoch obleteli všetky bulvárne médiá zábery, kedy bol známy moderátor Matej “Sajfa” Cifra prichytený políciou, ako počas jazdy za volantom manipuloval so svojim mobilným telefónom. Celé to streamoval na Instagram, no počas toho však povedal na adresu legendárneho rapera Rytmusa aj vetu, ktorú pravdepodobne už oľutoval! 

Sajfa je známy tým, že sa pravidelne snaží udržiavať v kontakte so svojimi vernými fanúšikmi. Pred pár dňami na to využil aj živé vysielanie prostredníctvom Instagramu, kvôli čomu ho zastavila polícia. Príslušníci policajného zboru totiž zbadali, že za volantom manipuloval s mobilným telefónom, za čo si vyslúžil pokutu 50 eur. Sajfa celú túto situáciu naďalej streamoval a toto video sa dostalo neskôr aj na YouTube.

Sajfa dostal pokutu

https://www.youtube.com/watch?v=K0rWbisoCjI

Po celom incidente Sajfa ešte s humorom povedal vetu: „Ale Rytmus, keď ide v tom svojom Bentley, tak on ide, on nestojí na parkovisku a nestreamuje,”. Aj slovenský raper je totiž známy tým, že sa svojim fanúšikom často prihovára z auta buď prostredníctvom live streamov alebo krátkych videí. Toto vyjadrenie však Rytmus zobral vážne a na svojom insta príbehu Sajfovi odkázal, že sa mu to nepáči a že ho “napráskal policajtom, jak nejaká žalobaba“.

Potom však doplnil, že oni dvaja ako ľudia, ktorí majú vplyv na Instagrame a ako budúci otcovia, by mali ísť správnym príkladom. Preto verejne vyhlásil, že už nebude používať mobilný telefón počas jazdy. Celá táto “kauza” teda nakoniec viedla k rozumnému rozhodnutiu, ktoré Rytmus, ako jeden z najvplyvnejších ľudí na Slovensku urobil. Snáď to bude dobrým príkladom aj pre ďalších ľudí, keďže všetci dobre vieme, že mobil za volant nepatrí.

Rytmus vyhlásenie

Foto|Video: Instagram/Rytmusking, Instagram/Sajfa, YouTube, Streamable.com