Raper Patrik “Rytmus” Vrbovský nikdy nechodil ďaleko po ostré slová. Najnovšie si od neho vypočuli nemilosrdnú kritiku známe slovenské osobnosti, ktoré prespievali hit “We are the world”. Rytmus nešetril Mázikovú, Cmoríka, Bezdedu, Čekovského ani Twiinsky!

Piešťanský raper Rytmus je známy svojou aktivitou na sociálnych sieťach a z času na čas sa vyjadrí aj k aktuálnym udalostiam. Najnovšie na svojom Instagrame ostro okomentoval jednu z najväčších aktualít slovenského šoubiznisu. Tou je prespievanie piesne “We are the world” v podaní známych osobností ako Marián Čekovský, Eva Máziková, Janko Kuric, Tomáš Bezdeda, Peter Cmorík či sesterské duo Twiins.

Rytmus si už tradične nebral servítku pred ústa a slovenským hudobníkom poriadne “naložil”.

Spomínaní slovenskí interpreti v rámci relácie Chart Show prespievali veľký zahraničný hit “We are the world”. Spravili to však akousi prapodivnou formou, ktorá mala byť pôvodne zrejme zábavná, ale stretla sa s obrovskou vlnou kritiky. K odporcom tohto remaku sa pridal aj Rytmus. Jeho komentár k skladbe, ako aj k interpretom, ktorí ju majú na svedomí, je podľa nás viac ako výstižný.

Rytmusove vyjadrenie k slovenskej verzii “We are the world”

https://www.instagram.com/p/BSQ-f6hhnS9/?taken-by=rytmusking

Slovenský remake skladby “We are the world”

 

“We Are the World” je charitatívna skladba, ktorá vznikla v roku 1985 a jej autormi sú spevácke legendy Michael Jackson a Lionel Ritchie. Vydaná bola pod skupinou USA for Africa, čo bolo jedinečné zoskupenie zložené z niekoľkých desiatok najznámejších hudobníkov. Skladba sa takmer okamžite stala megaúspešnou. Podľa mnohých je toto jeden z najlepších počinov kráľa popu Michaela Jacksona a zároveň jedna z najkrajších skladieb vôbec.

USA for Africa – We Are the World (originálna verzia)

https://www.youtube.com/watch?v=Zi0RpNSELas

Video: Instagram, Streamable.com, YouTube | Foto: Instagram