Minulý rok bol v našich zemepisných šírkach jedným z najzaujímavejších momentov boxerský zápas medzi dvoma rapermi. Proti sebe sa v ringu postavili zoči-voči slovenská legenda Rytmus a známy český raper Marpo. A práve na to chce Rytmus nadviazať vo svojom ďalšom tohtoročnom projekte! 

42-ročný Paťo to bude mať v roku 2019 opäť extrémne nabité. Pripravuje dokument o doterajšej hudobnej kariére, píše knihu o svojom živote, s Kontrafaktom sa chystá po šiestich rokoch nahrávať nový album, opäť vystúpi so symfonickým orchestrom (21.9.2019 v Trnave), čaká ho svadba s partnerkou Jasminou Alagič, ktorá mu má takisto tento rok porodiť dieťa. Aby toho nebolo málo, tak sa okrem pravidelných vystúpení na koncertoch a festivaloch venuje aj dokumentu o svojom boxerskom zápase.

V tomto dokumente bude zhrnutá jeho viac ako dvojročná príprava na veľký večer, ktorý zažil v O2 aréne koncom minulého roka. Podľa doterajších informácií fanúšikovia uvidia všetko od jeho prvého tréningu v Thajsku v roku 2016 až po samotný zápas proti Marpovi. Presný termín ani spôsob vydania ešte nepoznáme, no samotný Rytmus sa prostredníctvom Instagramu vyjadril, že to bude už čoskoro. Najbližšie mesiace budú teda opäť viditeľne patriť známemu raperovi, ktorý má toho pre svojich fanúšikov prichystaného viac než dosť!

Rytmus vs. Marpo

Foto|Video: Instagram/Rytmusking, YouTube