Kontroverzný raper Patrik Rytmus Vrbovský sa v pondelok postaral o poriadny rozruch. Na akademickej pôde Ekonomickej Univerzity v Bratislave prišiel vysokoškolákom vyrozprávať svoj biznis príbeh a to, ako sa dajú zarobiť veľké prachy. Študenti ho ale počas prednášky odrovnali jednoduchou otázkou!

O tom, že je Rytmus úspešným podnikateľom, značí i fakt, že sa takmer z nuly dokázal vypracovať na jedného z najúspešnejších raperov na slovenskej hudobnej scéne. V pondelok si dal od muziky pohov a budúcim ekonómom prezradil recept, ako zarobiť veľké peniaze. Študentom vyhlásil, že: „Šancu má každý, je to len o tom, či si dobrý, robíš to kvalitne a máš sebareflexiu.“

Keď prišiel rad na diskusiu, študenti nového prednášajúceho poriadne prekvapili. Opýtali sa ho, či sleduje medzinárodnú politickú situáciu. Rytmusa táto otázka trošku zmiatla, no odvetil jasne: „Nie. Pre mňa je to strata času zaoberať sa tým“. Podpichovanie k Rytmusovi patrí, a preto neváhal a rovno si sebavedomo rypol: „Nemusím to sledovať, ani ne­chcem. Mal by som to sledovať podľa teba?“ Ktovie, či sa po tejto návšteve Patrik do školských lavíc ešte niekdy vráti.

Foto/Zdroj: Facebook, Instagram