Na Instagrame jedného z najpopulárnejších Slovákov to opäť raz vrelo. Rytmus na Insta story totiž zdieľal článok, ktorý podľa všetkého naštval najmä našich západných susedov. No ani drsný raper im neostal v ostrých vyjadreniach nič dlžný! 

42-ročný Patrik “Rytmus” Vrbovský sa počas svojej kariéry dostal do verejných konfliktov s mnohými ľuďmi, no nijaký z nich mu neuškodil, ba práve naopak, jeho osobnosť to v očiach ľudí iba posilnilo. Naposledy rozpútal horlivú diskusiu zdieľaním článku o žene, ktorá si do domácnosti nasťahovala 7-člennú rodinu utečencov zo Sýrie s popisom, že si takýchto ľudí cení. Ako sa však dalo očakávať, neostalo to bez odozvy.

Mnohí jeho sledovatelia, prevažne z Čiech, mu písali správy typu, že by si mal domov teda tiež nasťahovať nejakých utečencov. Rytmus na to najprv reagoval len krátkym odkazom, že nechápe, prečo ho takíto nenávistní ľudia vôbec sledujú, no potom sa rozhodol to ešte viac rozviť.

Údajne mu väčšinu takýchto správ píšu iba Česi, čo sám považuje za škodu. Rytmus sa totiž nikdy netajil svojim českým pôvodom, keďže sa narodil v meste Kroměříž. Celé vyjadrenie na adresu jeho českých fanúšikov si môžete pozrieť nižšie!

Rytmus o Čechoch

Foto: Instagram/Rytmusking