Slovenská rapová legenda Patrik “Rytmus” Vrbovský síce vyšiel zo zápasu s českým raperom Marpom ako porazený, no získal si sympatie fanúšikov. Dobrý výkon podal aj vďaka tréningom so slávnym slovenským boxerom Tomim “Kid” Kovácsom, ktorému prostredníctvom Instagramu poslal silný odkaz! 

Rytmus dokázal vydržať celých šesť kôl aj napriek tomu, že v druhom kole mal namále a bol trikrát odpočítavaný. Predviedol aj niekoľko svetlých momentov a hlavne v druhej polovici zápasu bol Marpovi minimálne vyrovnaným súperom. Tomi “Kid” Kovács mal na jeho príprave samozrejme najväčšiu zásluhu a preto mu Rytmus venoval príspevok na Instagrame, ktorý dostal všetkých fanúšikov.

View this post on Instagram

Človek s velkým Č, ktorému vďačím za vela. Bol so mnou od začiatku do konca. Od prvých treningov, ( kedy som myslel, že po prvej rozcvičke je polka treningu za nami🙈), sparingov, behov, ranných treningov, narazených rebier až po zlomený nos. Moj najbližší človek (po mojej snúbenici samozrejme), ktorý mi bol učitelom, bratom, mentorom, trénerom a otcom v jednom. Vela som sa pri ňom naučil a objavil veci, o ktorých som nemal dovtedy poňatia. Myslel som si, že o prekonávaní seba viem všetko, ale box, psychycký nátlak, podvedomý strach zo zlyhania,stres, bolesť, je niečo, čo sa nedá opísať. To proste musíš skúsiť a mať pri sebe človeka, ktorý ťa pozná a vie ťa naladiť, keď sa rosypeš. Je to človek, ktorý mi bol 24/7 na blízku a dal mi pocítiť, že je v tom so mnou. Tak isto ako sme vchádzali do ringu a 17000 ludí bučalo, pretože mi priali prehru, tak tento človek ma za chrbtom motivoval. Bol so mnou, keď som si siahol na dno v ringu a dokázal ma naštartovať. Všetko toto bolo vďaka príprave a jeho chuti po nemožnom. Ďakujem Tomi za túto životnú skúsenosť, za naše priatelstvo, za to, že si ma kopal, keď to vyzeralo, že to vzdám. Je toho vela čím sme si za pol roka prešli, ale chcel som napísať zásadnú vec. Som rád, že pán boh spojil naše cesty. Bola to jazda, si človek s velkým Č. Ďakujem @tomikid_official #PanTrener #Dakujem @filipnagyphoto

A post shared by @ rytmusking on

Foto: Instagram/FilipNagyPhoto, Instagram/On_OndrejNemec