Celý minulý rok venoval najmä tvrdým boxerským tréningom, ktoré vyvrcholili pred pár dňami zápasom proti Marpovi. Aj napriek tomu, že slovenský raper prehral, získal si rešpekt mnohých fanúšikov. A tento rok chystá ďalšiu veľkú šou! 

Pred pár dňami vypredal jeho boxerský súboj pražskú O2 arénu a v septembri tohto roka možno vypredá aj ďalší štadión. Rytmus sa totiž chystá pokračovať v koncertoch so symfonickým orchestrom, ktoré predviedol na konci roka 2017 v bratislavskej Inchebe. A ďalší ohlásený sa bude konať na mieste, kde by to mnohí z nás určite nečakali.

Rytmus by sa mal totiž 21. septembra spoločne so symfonickým orchestrom predstaviť v trnavskej City Arene. Tá slúži ako domáci štadión tamojším futbalistom a takisto aj našej futbalovej reprezentácii. Zmestí sa do nej 19 200 divákov, no v rámci koncertu ešte určite prebehnú nejaké kapacitné úpravy. Každopádne, legendárny raper ide týmto prekonať ďalšiu obrovskú métu, keďže na samostatnom koncerte žiadneho slovenského rapera ešte toľko ľudí nebolo.

Rytmus a symfonický orchester

Foto: Instagram/RytmusKing