Nezabudli ste najdôležitejším ženám vo svojom živote zapriať všetko najlepšie k MDŽ? Pevne veríme, že ste si zachovali tvár gentlemanov a nie. Rovnako tak na svoju ženu nezabudol ani raper Rytmus a napísal jej vyznanie, po akom iste túži každá jedna dáma. 

Slovenský raper Rytmus je nielen najväčšou ikonou slovenskej hip-hopovej scény, ale v poslednýc rokoch sa stal obrovskou celebritou, ktorú sledujú aj ľudia, čo v živote nepočúvali rap alebo hip-hop. O tom, že jeho priateľkou je známa moderátorka Jasmina Alagič, sa už popísalo viac ako dosť. Ale pozrite, ako jej slávny raper vyznal náklonnosť pri príležitosti nedávneho sviatku MDŽ. Rytmus uverejnil na svojom profile spoločnú fotku s partnerkou a k nej poslal odkaz, z ktorého si môže brať príklad každý jeden chlap. Posúďťe sami!

„Zobudiť sa každé ráno vedla nej, je pre mňa oslava MDŽ. Ďakujem bohu, allahovi, budhovi, (vyber si koho chceš) alebo vyššej sile, že mi ju priesol do života. Byť naplno zamilovaný do svojej ženy není haNba, ale výhra. Ďakujeme že vás máme ??
#KaždyDenJuOslavuj

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking