Bývalá hviezda filmov pre dospelých Mia Khalifa odpovedala na 7 otázok, vďaka ktorým váš se*uálny život už nebude ako predtým. Schválne, viete si predstaviť niekoho povolanejšieho, kto by vám vedel poradiť, ako spraviť svoju frajerku či manželku tak, že vás už z postele nebude chcieť nikdy pustiť? My nie!Kde sa nachádza bod G?

Bod G je na vrchnej stene vagíny, na pol ceste medzi začiatkom a krčkom maternice. Na dotyk je o niečo drsnejší ako okolité prostredie, trocha ako povrch orecha. Žiadna ho však nemá na úplne tom istom mieste. Nájsť ho vám zaberie nejaký čas. Nie každá to má ale rada práve takto. Napríklad pre mňa je lepšie dráždenie klitorisu než klasická súlož.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ako spraviť žene orgazmus?

To záleží od každej ženy. Väčšina z nich potrebuje na spravenie sa dlhú predohru. Nie je to totiž len o nájdení bodu G, dôležité sú aj ostatné faktory, ako dostatočne dlhé bozkávanie, byť nežný alebo naopak tvrdý — podľa toho, čo má radšej. Na predohru neexistuje presne vymedzený čas, musíte to cítiť. Hrajte sa s ňou trochu, ak chce viesť, nasledujte ju. Nemusí chcieť hneď se*, dráždite ju.

V prvom rade sa jej nepýtajte veci typu: “Toto je ok?” “Páči sa ti to?” “Mám v tom pokračovať?” Viac počúvajte a cíťte spolu so svojou partnerkou. Vzdychá? Začalo sa jej triasť telo? Vyzerá, ako keby na nej práve niekto robil exorcizmus? Dobrá správa, robíte to správne.

Ako si môžeme manuálne zväčšiť p*nis? Záleží na veľkosti?

Nemyslím si, že na veľkosti záleží. Najlepší s*x som mala s chlapom, ktorý nebol mimoriadne obdarený. Celé je to o tom, ako sa k svojmu dievčaťu správate, a čo k vám ona sama cíti. Pre mňa osobne je dôležitejšie, čo k danej osobe cítim, než to ako to spolu robíme. Neviem ako ostatné, ale pre mňa je dôležité, aby mi chlap napríklad podržal dvere a zároveň, aby nikdy nevynechal predohru.

Čo sa týka veľkosti, hlavne buďte sebavedomý. Vďaka sebavedomiu budete vyzerať vyšší a váš vták väčší. Stojte rovno a ramená zatlačte trocha dozadu, proste buďte mužný. Ak ho ale máte o niečo menší, vyhýbajte sa napríklad polohe na psíka. Nech si vaša partnerka ľahne na chrbát, pod zadok jej dajte vankúš, takto ju bez problémov spravíte.

Ako dlho by mal pohlavný styk trvať?

S*x by mal trvať 7 až 15 minút. Teda aspoň ja to mám tak najradšej. Rýchlovka je od 5 do 7 minút. Klasická jazda trvá 7 až 12 minút. Milovanie by vôbec nemalo trvať hodinu alebo tak. Ak tú hodinu naozaj potrebujete, niečo nie je v poriadku a mali by ste vyhľadať odbornú pomoc. Čas medzi klasickou súložou a predohrou by mal byť rozdelený 50/50. Predohra je dôležitá.

Je pravda, že to do vedľajšej dierky bolí?

ÁNO! Bolí to a poriadne. Ktokoľvek, kto vám povie, že to nebolí a mali by ste sa len uvoľniť, je jeden z tých, ktorý vám na otázku čo robíte, že vaša pleť vyzerá tak dobre, odpovie, že iba pije veľa čistej vody a dostatočne dlho spí. Jediný dôvod, prečo si to dievča nechá robiť do zadočku, je ten, že skutočne má rado chlapca, s ktorým práve je. (Alebo má za to dobre zaplatené, pozn. redaktora).

Čo máme my chlapi robiť, aby sme v posteli vydržali dlhšie?

Vytiahnuť a vrátiť sa k predohre. Najlepšie na tom je, že vaša partnerka to nebude brať vôbec v zlom. Práve naopak. Keď už cítite, že sa blíži koniec, jednoducho ju začnite lízať alebo prstovať, bude si myslieť, že vás to vzrušuje. Zabijete v podstate dve muchy jednou ranou — vydržíte dlhšie a vaša polovička bude vo vytržení. Popri tom častejšie meňte polohy a myslite na niečo iné, menej vzrušujúce (Keiran Lee pri natáčaní filmov pre dospelých počíta násobilku, pozn. redaktora).

Prečo moja priateľka so mnou nechce spávať?

Pre mňa je milovanie veľmi dôležitou časťou vzťahu. Ja to cítim tak, že v podstate ani nemôžem mať vzťah s niekým, pokiaľ medzi nami nie je silné se*uálne spojenie. Pravdou však je, že pre mnohé dievčatá s*x nie je priorita. Dve moje veľmi blízke kamarátky sú naozaj príťažlivé a atraktívne, majú vysoký počet followerov na Instagrame, jednoducho sú naozaj s*xy. No pravdou je, že o milovanie majú minimálny záujem. Čiže niekedy je situácia taká, že chlap za nič nemôže a problém je v žene. Dôvodov, prečo žena o s*x nemá záujem, môže byť milión. Spôsob, ako to prekonať, je iba jeden — úprimná komunikácia medzi partnermi.

Zdroj: menshealth.com | Foto: YouTube | Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.