Krásna rosnička Liberté Chan, hlásajúca predpovede počasia na kanáli KTLA 5, sa postarala o poriadny rozruch, keď si do vysielania obliekla šaty, ktoré boli podľa niektorých divákov príliš odvážne. Tí nelenili a okamžite zaplavili redakciu pobúrenými emailami.

A tak sa v priamom prenose objavila na obrazovke mužská ruka, ktorá príťažlivej rosničke podala sveter s tým, aby si ho obliekla. Prekvapená Liberté sa opýtala, či sa má obliecť preto, že jej je zima. Muž ju rýchlo vyviedol z omylu a naznačil jej, že dostávajú veľa emailov… Rosnička nelenila a následne nakrútila video, v ktorom ozrejmuje, v čom bol vlastne problém. Divákom sa nepáčilo, že vyzerá, akoby na obrazovku prišla rovno z párty, niektorí ešte priostrili a písali, že vedenie televízie jej nemalo dovoliť postaviť sa pred kameru v takýchto šatách.

Rosničku tieto absurdné reakcie pobavili a divákom odkázala, aby ju radšej hodnotili za predpoveď počasia a neriešili, čo má na sebe. Podľa vyjadrenia Liberté mala pôvodne pripravené na vysielanie decentnejšie šaty, ktoré však nelichotili kamere.

P. S.: Ani vo sne by nám nenapadlo, že v dnešnej dobe sa nájdu puritáni, ktorých poburuje krásna a príťažlivá žena na televíznej obrazovke. Kam to ten svet speje? :-)

Zdroj: Youtube.com | Foto: Facebook.com