Cristiano Ronaldo má už po sezóne a tak môže v kľude oddychovať až do začiatku letnej prípravy. Toto obdobie využil aj na to, že sa rozhodol potešiť novým prírastkom do svojej garáže!

Len pred pár týždňami obletela svetové médiá správa o tom, že Cristiano Ronaldo je prvým oficiálnym majiteľom nového Bugatti La Voiture Noire za 11 miliónov eur. Z toho však existuje zatiaľ iba jeden prototyp, ktorý sa bude ešte upravovať. Ronaldo sa tak musí teraz uspokojiť „iba“ s limitovaným kúskom McLaren Senna, pomenovaným po slávnom pretekárovi F1 Ayrtonovi Sennovi, ktorý zomrel v roku 1994 pri pretekoch v San Maríne.

800 koní a maximálna rýchlosť 340 kilometrov za hodinu dáva tušiť, že Cristiano bude môcť poriadne šliapnuť na plyn. Cenovka pohybujúca sa okolo 850 000 € je síce pre bežného smrteľníka nepredstaviteľná, no 34-ročnému Ronaldovi, ktorý zarába 3400 eur za hodinu, pravdepodobne nerobila veľký problém. S týmto kúskom sa pred pár dňami pochválil na svojom instagramovom profile a všetci len otvárali ústa!

Foto: Instagram/CristianoRonaldo, Twitter