To, že Zlatú loptu pre najlepšieho futbalistu sveta za rok 2018 nezískal ani jeden z dvojice Ronaldo – Messi, nenechalo chladnými ich fanúšikov. No do sporov o “spravodlivosť” sa na Instagrame zapojila aj samotná sestra Cristiana Ronalda, ktorý skončil v ankete “len” na druhom mieste!

Aj napriek tomu, že Ronaldo má na svojom konte už 5 Zlatých lôpt, neskutočné množstvo rekordov a tímových či individuálnych ocení, stále chce byť najlepší. Práve táto túžba ho dostala tam, kde je teraz a posúva ho aj po rokoch ďalej. Pravdepodobne preto sa Katia Aveiro rozhodla štipľavo vyjadriť k tomu, že jej brat sa tento rok nestal víťazom prestížnej ankety.

Na Instagram zavesila Cristianovu fotku so Zlatou loptou a napísala k nej krátky odkaz na adresu víťaza Luku Modriča: ““Áno, je najlepší na svete, ale len pre tých, ktorí sa nevyznajú do futbalu.” Samozrejme, jej frustrácia sa dá pochopiť, pretože vybrať cenu pre najlepšieho futbalistu sveta je a aj vždy bude veľmi náročné, pričom každý má svojho favorita. No rovnako ako samotný Ronaldo, ani jeho rodina sa neuspokojí s druhými miestami.

https://www.instagram.com/p/Bq8NYTYgVAi/

Foto: Instagram/KatiaAveiro, YouTube