Podľa novely Zákonníka práce platnej od minulého roku musia byť obchody zatvorené počas viacerých štátnych sviatkov, čo sa mnohým nepáči. Zmenu cítime vo veľkom aj v týchto dňoch, v čase veľkonočných sviatkov, kedy sa nám brány obchodov zatvárajú až na tri dni (Veľký piatok, Veľkonočná nedeľa a Veľkonočný pondelok).

K tejto téme prezentoval na sociálnej sieti svoj názor aj Richard Sulík, čo radšej robiť nemal. Príspevkom totiž rozvíril siahodlhú debatu a podaktorí ľudia si ho poriadne podali.

Príspevok Richarda Sulíka

https://www.facebook.com/RichardSulik/photos/a.195669840512752.49837.184760561603680/1675377822541939/?type=3&theater

Reakcie ľudí

„Koľko prášku ste si šňupli, že ste napísali takýto blud, Mr. Sulík?“ pýta sa jeden z diskutujúcich. „Keď chcete dnes teplé rožky, tak si zohrejte tie včerajšie v mikrovlnke,“ odporúča mu Ladislav, ktorého ďalší vo veľkom dopĺňajú.

„Pán Sulík, choďte sa s rodinou poprechádzať na čerstvý vzduch, trochu Vám prekysličí mozog. Určite prídete na iné myšlienky a možno Vám nebudú chýbať ani tie teplé rožky.“ (Milka)

„Tak toto môže napísať úplný k….! To napíše ten, čo si celé dni váľa svoje upachcené gule v parlamente, kde ich najnáročnejšia práca je nadávať si do ko*otov a úbožiakov…“ (Veronika)

„Akože som z Vás úprimne sklamaný! Od človeka vo Vašom postavení by som očakával trochu empatie. Kvôli hračke pre Vašu dcéru (s ktorou môžete tráviť čas, lebo máte sviatok) posadíte XY ľudí do práce a odtrhnete ich od rodín. Hanba!!!“ (Peter)

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

„Hanba Vám, pán Sulík… V tom prípade vás vyzývam, aby ste v nedele, na Vianoce a na Veľkonočné sviatky išli robiť do Lidla… Teším sa na Vás za pokladňou!!!“ (Matej)

„Takže predavačky v Tescu, ale aj inde v obchodoch – nezabudnite voliť tohto ko*ota, aby mohol s dcérou behať po hračkárstvach, zatiaľ čo vy budete makať za pár eur naviac.“ (Ján)

„Pán Sulík, sa mi zdá, že Vaša strana chcela zlegalizovať používanie marihuany v malom množstve. Po tomto názore, čo ste zverejnili, si myslím, že by to asi nebolo vhodné, lebo potom vychádzajú s Vašich myšlienok takéto bludy.“ (Luke)

„Myslel som, že keď skončí ten dr*nutý hranatý Fico, bude tu normálna alternatíva, koho voliť, aj by som Vás volil, ale po tomto arogantnom príspevku rozhodne NEBUDEM. Keď môžu mať konečne skoro všetci voľno a užívať si blízkych a rodinu, tak tu vytiahnete Vy, pán Sulík, takýto príspevok.“ (Jakub)

Zdroj/Foto: Facebook