Známy americký herec sa stane opäť otcom. Túto správu potvrdila jeho o 33 rokov mladšia manželka na Instagrame. Stalo sa tak veľmi skoro po svadbe, ktorá sa konala tento rok na jar.

Vek je len číslo. Rozhodne to dokazuje americký herec Richard Gere, ktorý sa stane opäť otcom vo svojich 69-tich rokoch. Túto správu potvrdila jeho krásna manželka Alejandra Gere na Instagrame.

“Získali sme požehnanie pre nášho miláčika,” pochválila sa na Instagrame budúca mamička. Zároveň prezradila, že správu o tehotenstve nechceli potvrdiť dovtedy, kým sa ju nedozvie dalajláma.

Gere, ktorý je priateľom dalajlámu, hlboko vyznáva budhizmus. Práve preto sa zrejme rozhodol oznámiť túto správu najprv svojmu duchovnému vodcovi v Rotterdame, kde bol dalajláma minulý týždeň na návšteve.

Gere sa tak stane otcom po druhýkrát. Z predošlého manželstva s Carey Lowell má syna Homera.  Tento obľúbený herec sa preslávil filmami ako Americký gigolo (1980), Dôstojník a gentleman (1982), ale rozhodne najväčší zvrat jeho kariére priniesol film Pretty Woman (19990).

Alejandra Gere

Foto: Instagram, YouTube