Po piatkovom zápase Slovenska proti Jordánsku sa naša reprezentácia už pripravuje na kvalifikačný duel o ME 2020 proti Azerbajdžanu. Tréner Pavel Hapal urobil po stretnutí s Jordánskom rázne rozhodnutie a z kádra vyradil päticu hráčov, pôvodne ich však malo byť 6! 

V piatok 7. júna 2019 si Slovensko v priateľskom zápase zmeralo sily s Jordánskom a naši reprezentanti vyhrali vysoko 5:1. Už v utorok 11. 6. 2019 je o 18:00 SEČ na programe zápas kvalifikačnej skupiny E na ME 2020, v ktorom sa Slovensko postaví proti domácemu Azerbajdžanu. Pre náš výber to bude tretí duel kvalifikácie, pričom máme zatiaľ tri body za výhru nad Maďarskom 2:0 a prehru s Walesom 0:1.

Hlavný tréner Pavel Hapal avizoval, že po stretntuí s Jordánskom má v pláne vyradiť z tímu 6 hráčov. Teraz urobil rázny krok a pred utorkovým duelom vyradil z kádra nakoniec päť hráčov. Pomyselného “čierneho Petra” si vytiahli Dominik Greif (Slovan Bratislava), Lukáš Štetina (Sparta Praha), László Bénes (Holstein Kiel), Martin Chrien (Santa Clara) a Samuel Mráz (FC Crotone).

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Facebook