Aj vy ste podľahli internetovému zoznamovaniu sa a čaká vás prvé rande, či ste práve z neho prišli? Ste nadšený? Sklamaný? No v každom prípade, pozor na týchto možných (a najčastejších) šesť scenárov, ktoré vás zrejme čakajú. Bratu 🙂

1) Je to škaredka, ktorá nikdy nemala chlapa

Pri posielaní fotiek cez internet platí jedno jednoduché pravidlo: zo všetkých fotiek, ktoré vám dievča pošle, vyberte tú najškaredšiu – to je jej reálna podoba, takto naozaj vyzerá! Častá preceňovaná predstava je, že z tých 10 fotiek, ktorá vám poslala, síce na troch vyzerá úplne hrozne, ale na zvyšných je OK, a tak si ju predstavujete. Viete ale, ktorá z tých vizuálov príde na reálne stretnutie? Tá z tých troch najhorších fotiek a ešte kúsok škaredšia. Pozor na to, internet je plný návodov, ako na fotke vyzerať 10x lepšie ako v skutočnosti a dievčatá ich naozaj používajú. Plus dobrý make-up robí na fotke zázraky. V skutočnosti to tak dobre nevyzerá. Pamätajte na to!

2) Je to online maniačka

Kedykoľvek sa prihlásite na chat, svieti pri jej mene zelená gulička? Ak si naivne namýšľate, že preto, lebo čaká na vás – tak vám gratulujeme, vyhrávate titul p*čko roka. Realita je taká, že ste natrafili na online maniačku a jej závislosť sa bude veľmi ťažko liečiť. Všetky tie zoznamovacie aplikácie majú neustále notifikácie o tom, že jej niekto napísal. A nestačí ich vypnúť, sú veľmi sofistikované, posielajú e-maily, pripomínajú sa reklamami na sociálnych sieťach, ktoré sú presne cielené na „svoje publikum“. Denne zahlcujú všetky komunikačné kanály „vašej koristi“, že si niekto nový zobrazil jej profil, alebo odporúčania, či sa jej niekto novo zaregistrovaný nepáči, koľko ľudí jej dalo „páčik“ atď. Je to čistá závislosť. Ak sa dlhšie neprihlási, budú jej chodiť maily, o čo všetko prišla a koľko nových ľudí je zaregistrovaných z jej okolia. Týmto službám nejde povedať „ďakujem, už mám frajera“. Ich zisky sú z reklamy a z počtu zaregistrovaných / platiacich členov. Urobia všetko pre to, aby „stratenú ovečku“ opäť dostali späť medzi aktívnych členov.

3) Je to radodajka

Zdá sa vám, že všetko ide až príliš po masle? Ono to tak väčšinou nechodí, však? Iste ste na seba hrdý, aký ste mačo a ako vám nemôže odolať. Ako ste ju bravúrne a bez veľkej námahy nahovorili na niečo, čo by prakticky mohlo skončiť s*xom. Alebo aspoň také náznaky ste vysielali a ona sa chytala. Dajte si pozor, sú to dievčatá tak trošku závislé na se*e a musia ho mať za každých okolností. Často platí, že čím bývate od nej ďalej (v zmysle v inom meste), tým je povoľnejšia a odhodlanejšia k se*u prakticky okamžite. Jej už tak beznádejne skazená povesť vo svojom okolí až tak neutrpí, keď pôjde niekam „ďalej za mesto“, kde ju nikto nepozná.

4) Je to kurva

Nabalíte si dievča, ktoré vyzerá veľmi dosť k svetu. Debata s ňou je pomerne otvorená a s pokojom rozpráva aj o se*e, v ktorom má ešte aj rada rovnaké veci ako vy. Na rozdiel od radodajky je omnoho viac záhadná a niektoré veci vám nesedia, čo však ale, samozrejme, neznamená, že vás to odradí. Naopak! Vidina se*u je neskutočná hnacia sila každého muža. Chceme ju, okamžite. Teraz a hneď. Možno vám aj na prvýkrát dá zadarmo, ale následne si začne klásť pomerne jasné, často priamo a nehanebne – finančné podmienky. A ste doma. Tramtaradá: zbalili ste profíčku. No, gratulujeme ty kaňoure 😀 😀 :D.

5) Je to zlatokopka

Tu je rozlíšenie od ostatných úvodom veľmi ťažké. V podstate nezbadáte nič neobvyklé. Babenka sa totiž na úvod určite nebude chcieť prezradiť. Ich postupy sú sofistikované a veľmi dobre naplánované. Bude sa však postupne veľmi systematicky a neodhaliteľne snažiť zistiť o vás niečo, čo by v budúcnosti mohla použiť ako nástroj pre vydieranie. Prejdú týždne, mesiace a vy si nič nevšimnete. Se* je fantastický, urobila by pre vás, čo vám na očiach vidí. Hrá štetku v posteli a gazdinú v kuchyni. Odhalí ju len sem-tam mierna povrchnosť, nemaskovateľná láska k luxusu. Keď budete prechádzať okolo drahého luxusného butiku, jej tep sa zvýši, ako keď vy vidíte na vlastné oči Lamborghini Aventador v SV verzii.

Špeciálny odlišovací znak: drahé večere či darčeky sú pre ňu absolútna samozrejmosť; starostlivosť o seba a o to, ako vyzerá je pre ňu alfa a omega života (fitko, solárko, tony kozmetiky a neustála diéta). PS: Ak má na vás čo a komu bonznúť, ste v peknej kaši!

6) Je to nesmelka, túžiaca po deťoch

Táto dievčina urobí všetko pre to, aby sa vám zapáčila. Jej nároky budú minimálne a budete sa cítiť ako naozajstný hrdina. Na rozdiel od radodajky alebo kurvy vám „nedá“ len tak ľahko. Vie veľmi dobre, že to je prakticky jediná zbraň, ako vás dostať tam, kde potrebuje. Bude vás namotávať. Vycítite, že je pre ňu podstatný rodinný život, pretože vás bude chcieť okamžite predstaviť rodičom, sestrám a dokonca aj starým rodičom, bratrancom a všetkým tetičkám či strýkom. Bude vás ťahať na všetky rodinné oslavy a vyhľadávať všetky príležitosti, ako by sa dostala na nejaké svadby, kde vás bude pomaly spracovávať na to, že vlastne „už je čas“. Akonáhle vás dostane do chomúta, stane sa z vás otrok jej predstáv o staranie sa o domácnosť a zdroj príjmu pre zaopatrenie detí. Čo je smutné, ona sama nič nedokáže a nič nevie, vlastne iba starať sa o rodinu.

Špeciálny odlišovací znak: študentka humanitných, sociálnych a iných (prírodných) vied alebo pedagogiky. Ak nechcete zvyšok života chodiť do práce a späť (cez krčmu): utekááááááť!