Mať po svojom boku luxusnú bábiku, ktorou by ste sa mohli predvádzať pred slintajúcimi kamošmi, nie je hračka – vyžaduje si to nielen rozsiahlejší vozový park v garáži, ale aj vždy nabitú peňaženku alebo kreditku, ktorá nikdy nevypovie službu. Rozkošné babenky totiž poznajú svoju cenu a výnimkou nie je ani česká blogerka, modelka a príležitostná herečka Dominika Myslivcová!O tom, že sa Dominika rada obklopuje drahými vecami, porozprávala v rozhovore pre magazín Telebrity, v ktorom prezradila aj to, koľko peňazí je schopná minúť za jeden jediný deň! Na priamu otázku moderátorky bez okolkov odpovedala: “Tak ja neviem, niekedy miniem iba tisícku, niekedy miniem trebárs päťdesiattisíc.” A koľko je ochotná vyhodiť za handry z cudziny? “Teraz momentálne som si priviezla z Dubaja kabelku a boty za šesťdesiattisíc,” s úsmevom zareagovala Dominika.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Nuž, páni, ak si aj napriek tomu trúfate a veríte, že dokážete uspokojiť nároky tejto slečny, máte jedinečnú príležitosť! Česká Barbie Girl vám odkazuje: “Teraz zadaná nie som, som single!”

Domča miluje luxus a nakupovanie

česká modelka a blogerka Dominika Myslivcová denne minie aj päťdesiat tisícprečo ženy milujú nakupovanie boty a kabelkyDominika Myslivcová je nezadanáDominika Myslivcová miluje luxus a nakupovanie

Celý rozhovor s Dominikou si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: playtvak.cz | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)